Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ciężko otwierają się drzwi tylne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Ciężko otwierają się drzwi tylne

    Nie wiedziałem że wybór autka które człowiek będzie chciał kupić to taka ciężka decyzja :shock: . Taki wybór...co lepsze , co gorsze, czy mniejszy a lepiej wyposażony, czy większy a może golas...masakra..Mętlik mam w głowie

  • #2
    [O2] Ciężko otwierają się drzwi tylne

    Witam ,
    Od kiedy mrozy się zaczeły zauważyłem , że drzwi tylne ciężko się otwierają a przy pierwszym ograniczniku tak jakby o coś zaczepiały. Dotyczy się tego zarówno lewych jak i prawych tylnych drzwi. O co tu chodzi ?
    Smarować to czymś czy jak?
    W mojej poprzedniej OI też w kombii czegoś takiego nie było.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      posmaruj wszystkie zawiasy i to cięgno czy jak tam się to zwie co drzwi blokuje

      Komentarz


      • #4
        Zauważyłem to także u siebie, czym preferujecie smarować ?
        www.prostetorodo.pl

        Komentarz


        • #5
          Właśnie , czym?
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            żeby odmarzły to najlepiej odmrażaczem do zamków

            Komentarz


            • #7
              No właśnie ciekawe jak to jest bo po każdej trasie drzwi otwierają się normalnie. Po nocy spędzonej na mrozie znowu ciężko.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                ja ostatnio zapodałem silikon
                najlepiej jakiś smar chyba :idea:

                Komentarz


                • #9
                  Też to ostatnio przerabiałem. Czarne podłużne zawiasy posmarowałem smarem ŁT43, a te zwykłe zawiasy w kolorze lakieru popryskałem Wurthem HHS2000. Oczywiście po wcześniejszym oczyszczeniu wszystkiego. Po nasmarowaniu powachlowałem trochę drzwiami i jest ekstra jak w nówce z salonu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Wcisnęli mi wczoraj w sklepie suchy smar (cokolwiek by to oznaczało) dzisiaj wyczyszczę i psiknę jak zda egzamin podam nazwę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Witajcie,
                      Mnie w nowym fabrycznie aucie to dopadło [o2 tour kombi]. Wygląda to tak że w mroźne dni mogę otworzyć drzwi tylko do połowy, potem jak by je ktoś zablokował i nawet jak mocniej pociągnę nie da rady. Co tam się blokuje? Pojechałem z tym na gwarancji ale zanim ktoś do tego się zabrał auto odtajało pod dachem u nich...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez adamsky
                        Co tam się blokuje?
                        Nic się nie blokuje, wilgoć i woda zamarza na ograniczniku otwarcia drzwi .

                        Smarować, wycierać wodę i przede wszystkim otwierać drzwi :szeroki_usmiech

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X